Vstupenky
09.03.2023

MIKONA AUTO JE NOVÝM OFICIÁLNÍM PARTNEREM VÝSTAVIŠTĚ KROMĚŘÍŽ

Výstaviště Kroměříž, osvědčený vystavovatel a pořadatel akcí pro širokou veřejnost ve Zlínském kraji, oznámil propojení s novým, významným partnerem. Tím je společnost MIKONA Auto sídlící ve Zlíně.

MIKONA Auto je autorizovaným prodejcem vozů Opel. V nabídce má pestrou škálu osobních i užitkových vozů. Respektovaná firma nabízí řadu let také kvalitní servis, věrnostní program i originální náhradní díly Opel.

„Oficiální partnerství se společností MIKONA auto nám dává důležitou stabilitu při organizaci akcí. Můžeme se spolehnout na kvalitní vozidla a prvotřídní servis. Flotila vozů mimo jiné zahrnuje nový Opel Astra v provedení Elegance, která je krásným vozem, což dokonale pasuje k našim unikátním květinovým expozicím při výstavách FLORIA. Tento strategický krok nás posouvá kupředu, máme o starost méně a budeme se více soustředit na programové posílení našich akcí.“ komentoval nové partnerství ředitel Výstaviště Kroměříž Pavel Konečný.

Výstaviště Kroměříž přivítalo v roce 2022 přes 250 000 návštěvníků. Letos má nakročeno k překonání čtvrtmilionové mety. Nabízí po celý rok široké spektrum akcí zaměřených na celou rodinu, stejně tak na profesní a hobby skupiny. Vychází vstříc zahrádkářům, motoristům, milovníkům přírody, myslivcům, zájemcům a gastro akce, stejně tak sběratelům, milovníkům hudby a mnoha dalším.

„Je tedy úplně logické, že nabídku na spolupráci a partnerství vítáme. Nejen v rámci Zlínského kraje jde o dynamicky se vyvíjející společnost, která se rychlým tempem dostává stále více do povědomí velmi početných návštěvníků. Tak jako Výstaviště Kroměříž přináší ty nejlepší profesionální služby v jejich oboru, tak se o to snažíme na motoristickém poli my,“ říká k podpisu smlouvy o partnerství generální ředitelka MIKONA Auto Miriam Jančušková.