Vstupenky
01.04.2021

Očkovací a testovací centrum na Výstavišti Kroměříž

Kroměřížská nemocnice již několik měsíců na našem výstavišti provozuje testovací místo na PCR testy a nově zde vzniklo i očkovací centrum proti viru COVID-19.

Jsme velmi rádi, že můžeme v této složité době pomoci. Náš areál je dostatečně rozlehlý a poskytne všem návštěvníkům dostatečný komfort, dostatek parkovacích míst apod. Příjezdy k obou centrům jsou v areálu zřetelně značeny. Umístění center naleznete i na mapách níže.

Věříme, že výstaviště poskytne pro obě centra nadstandardní zázemí. Máme jedinou poznámku: nejsme zřizovatelem ani testovacího, ani očkovacího centra. Provozovatelem je Kroměřížská nemocnice. Rádi bychom Vám pomohli, ale my víme pouze částečné informace a nejsme k takovým citlivým zdravotním věcem ani oprávněni. Všechny potřebné informace proto prosím hledejte primárně na webu www.nem-km.cz nebo na telefonních linkách níže, případně u svého lékaře.

-------------------------------------------------

TESTOVACÍ CENTRUM

Odběrné místo je v provozu každý všední den od 7 do 15 hodin. Na výstavištním odběrném místě se odebírají pouze PCR testy od osob, které mají žádanku od svého lékaře nebo od hygienické stanice. Na toto odběrné místo se neprovádí rezervace na konkrétní čas. Pokud máte žádanku na testování, jednoduše přijeďte přímo na odběrné místo, kde vám test provedou. Výsledek testu se poté dozvíte SMS zprávou.

Infolinka pro odběry na COVID-19 je 739 671 503 (provozní doba linky Po-Pá 8-15hod.)

Pozor! Příjezdová cesta na testovací místo se nově změnila. Odběrné místo je umístěno na naší zadní venkovní ploše. Příjezd je za obchodním domem Tesco, okolo Dětského světa Kroměříž.

-------------------------------------------------

OČKOVACÍ CENTRUM

Očkovací centrum je umístěno v naší hale B.

Zájemci o očkování se mohou registrovat na internetové adrese registrace.mzcr.cz

Telefonní kontakt na očkovací centrum je 603 151 934, případně linka zřízená Zlínským krajem je 577 043 770.

Do očkovacího centra vstupujte prosím bez doprovodu. Nevstupujte prosím do budovy dříve než 10 minut před objednaným časem očkování. Připravte si kartičku pojištěnce a občanský průkaz. U vchodu si prosím vydesinfikujte ruce. Nevstupujte do budovy bez nasazeného respirátoru či adekvátní ochrany nosu a úst.

-------------------------------------------------

Umístění obou center a příjezd k nim:

Jelikož nejsme provozovatel ani testovacího, ani očkovacího centra, upozorňujeme, že výše uvedené informace se mohou změnit. Děkujeme za pochopení.