Vstupenky
26.10.2020

Odběrné místo na testování koronaviru

Oslovila nás Kroměřížská nemocnice, že její odběrné místo na testování koronaviru je pod extrémním náporem žadatelů a hledají vhodnější prostor, který by současnou situaci dokázal zvládnout. Neváhali jsme a od dnešního dne je v našem areálu v provozu nové odběrné místo, kde se zájemci mohou otestovat na onemocnění covid-19.

Už se začínají množit dotazy a připomínky, jaký výhodný byznys nám byl zařízen. Jednoduchá odpověď: Kompletní pronájem děláme pro kroměřížskou nemocnici zcela zdarma. Současná situace nám rozhodně není lhostejná a jsme rádi, že alespoň takto můžeme pomoci. Naši zaměstnanci se navíc nabídli, že sami pomohou na odběrných místech, neboť nemocniční personál začíná narážet na svůj limit z důvodu zvýšeného onemocnění zdravotníků.

Přejeme Vám všem hlavně pevné zdraví a věříme, že se situace začne brzy zlepšovat.

--------------------------

Technické informace:

- Nejsme provozovatel tohoto odběrného místa. Provozovatelem je Kroměřížská nemocnice. Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte prosím přímo nemocnici - web: www.nem-km.cz, infolinka: 737 859 933 (Po-Pá 8-15).

- Odběrné místo je v provozu každý všední den od 7 do 15 hodin. Na výstavištním odběrném místě se odebírají pouze PCR testy od osob, které mají žádanku od svého lékaře nebo od hygienické stanice. Na toto odběrné místo se neprovádí rezervace na konkrétní čas. Pokud máte žádanku na testování, jednoduše přijeďte přímo na odběrné místo, kde vám test provedou. Výsledek testu se poté dozvíte SMS zprávou.

- Odběrné místo je umístěno na naší zadní venkovní ploše. Musíte objet celé výstaviště a poté projet do areálu bránou s nápisem "Vjezd pro vystavovatele". Příjezdová trasa je označená šipkami. Mapa příjezdu na odběrné místo: