Vstupenky
07.04.2023

VELIKONOCE JSOU I SVÁTKY DĚTÍ - HURÁ DO VELIKONOČNÍHO DĚTSKÉHO SVĚTA

Pětipodlažní Chachabox neboli labyrint plný skluzavek, tunelů a důmyslných překážek. Nafukovací atrakce, trampolínová centra, anebo třeba bazének s balonky pro nejmenší. Stejně tak kuchyňky pro malé kuchařky, dřevěné ponky pro opraváře. Ale taky lezecká stěna, elektronická místnost, tělocvična, a ještě mnohem více včetně venkovních hřišť, která se vždy utěšeně zaplňují v případě příznivého počasí.

Dětský svět na kroměřížském Výstavišti pořádá akci Velikonoční Dětský svět. Tady se děti od nejmenších po odrostlejší prostě nudit nemohou. Otevřeno máme od čtvrtka 6. do pondělí 10. dubna, vždy od 10:00 do 18:00.

Vítáni jsou samozřejmě vedle dětí i rodiče či prarodiče.

Na Velikonoční pondělí si děti vyzkoušejí Velikonoční stezku. Když ji úspěšně zvládnou, zasoutěží si o volný vstup do Dětského světa. Připraveny jsou tematické výtvarné dílničky, malování na obličej, pro dospělé chystáme dobroty v našem bistru. Co tak vyzkoušet mrkvový nebo mechový dort? Nebo se naopak osvěžit lahodnou ledovou kávou či domácí limonádou s příchutí lesního ovoce či rakytníku.

V rámci naší nové spolupráce se společností Algida máme pro každého malého návštěvníka v pondělí zdarma připravenou sladkou dobrotu - ledové vajíčko čouhající z kornoutku.