Vstupenky
09.03.2023

VELKÝ SVÁTEK MOTORISTICKÝCH SRDCÍ: AUTO MOTO BLEŠÁK NA VÝSTAVIŠTI KROMĚŘÍŽ

Tohle datum: neděle 9. dubna by si měli červeně zatrhnout ve svých kalendářích všichni příznivci motorismu. Ti, kteří mají rádi i pohled do historie, pak hned dvakrát.

Výstaviště Kroměříž pořádá AUTO MOTO BLEŠÁK a na své si tu přijde opravdu každý.

Mezi 8. a 15. hodinou tu moderátor Petr Suchoň provede mimořádně pestrou akcí, která slibuje báječné nejen (ale především) motoristické zážitky.

„Naši návštěvníci se druhou dubnovou neděli mohou těšit například na výstavu dokonale nablýskaných vzácných veteránů, vedle historických vozidel jsme pro ně připravili sraz vozidel značky Opel, zveme také do expozice společnosti Continental Barum s.r.o. Tam si připomeneme 75. výročí od vzniku slavné značky BARUM,“ nabízí některé ze stěžejních bodů pestrého programu akce ředitel Výstaviště Kroměříž Pavel Konečný.

AUTO MOTO BLEŠÁK, to je podle názvu také velká burza. Tedy nabídka náhradních dílů, součástek, komponentů pro automobilovou i zemědělskou techniku, starožitností či vojenských a hasičských sběratelských předmětů.

Motoristická neděle zahrnuje i velké Hobby sběratelské setkání. To představí unikáty sběratelů z více než 200 oborů. K vidění, koupi či výměně budou třeba odznaky, zápalkové krabičky, známky, pohlednice, mince, bankovky a mnoho dalšího.

Organizátoři nezapomněli ani na dobré občerstvení, stejně jako na hudební produkci. U restaurace Na Rynku bude hrát skupina Best of rock.

www.vystavistekromeriz.cz

www.facebook.com/VystavisteKromeriz

Kontakt pro média

Michaela Ohlídalová

+420 734 487 813

ohlidalova@vystavistekromeriz.cz