Vstupenky
Výstaviště Kroměříž přichází s novou akcí: CHOVATEL <I>farmářské trhy</I>
08.05.2020

Výstaviště Kroměříž přichází s novou akcí: CHOVATEL farmářské trhy

-----------------------------------------------

Výstaviště Kroměříž přichází s novou akcí pro své návštěvníky: CHOVATEL farmářské trhy.

V současné době bohužel nemůžeme nabídnout veřejnosti akce v takovém komfortu a takovém rozsahu, jako dříve. Proto musíme naše tradiční akce rušit či přesunovat na další rok. V rámci povolených vládních opatření ovšem můžeme veřejnosti nabídnout akce jiného druhu a primárně za zcela odlišných pořadatelských, bezpečnostních či hygienických podmínek.

Takovou akcí je i CHOVATEL farmářské trhy, kde budou k vidění i koupi okrasní ptáci, drůbež, holubi, králíci a jiná drobná zvířata. Samozřejmostí je i široká nabídka krmiv, vitamínů a dalších potřeb pro chovatele. Tato akce se bude konat každou třetí neděli v měsíci.

Akce proběhne za přísných hygienických podmínek: prodejní stánky budou umístěny v několikametrové vzdálenosti od sebe, prodej bude probíhat pouze ve venkovních prostorách výstaviště na čerstvém vzduchu, v areálu bude povinnost nosit roušky a samozřejmostí bude všudepřítomná dezinfekce.

Akci organizujeme dle Kodexu farmářských trhů vydaného Ministerstvem zemědělství. Kodex si můžete stáhnout na této stránce v sekci Ke stažení.

Vstup pro drobné prodejce a návštěvníky je od 06:00 do 12:00 hod.

Prosíme všechny prodejce, kteří se chtějí této akce zůčasnit, aby v předstihu kontaktovali naši kolegyni paní Opravilovou na čísle (+420) 724 609 798 nebo emailu opravilova@vystavistekromeriz.cz

-----------------------------------------------