Vstupenky
06.02.2023

VÝSTAVIŠTĚ KROMĚŘÍŽ V ROCE 2023

Přes 250 000 tisíc návštěvníků přivítalo v konečně postcovidovém normálním roce 2022 Výstaviště Kroměříž. Což činí radost přepočetným návštěvníkům a nepochybně i jeho řediteli Pavlu Konečnému. S týmem spolupracovníků už jasně vidí do roku 2023. Ten začal na výstavišti úspěšným lednovým Čokoládovým festivalem.

„Všechny akce nebudou takhle sladké, ale jsme si jisti, že se naši návštěvníci mohou od ledna do prosince skutečně těšit. Chceme navazovat na osvědčené i připravovat lidem zase něco navíc, vyzkoušet i nové formáty akcí.“říká Konečný.

Pomyslnou vlajkovou lodí zůstává výstava pro zahrádkáře, zahradníky, chovatele a ty, kteří mají v srdci přírodu, tedy výstava FLORIA.

„Budeme ji mít hned ve třech ročních obdobích, tedy jarní, letní a podzimní část, garantuji to nejlepší v nabídkách prodejců a taky bohatý doprovodný program,“ říká ředitel s tím, že jarní část začne už 28. dubna. V dubnu se chystají i dvě jiné výstavy. Myslivost a příroda a Auto moto.

„V dubnu 2023 oslaví Českomoravská myslivecká jednota 100. výročí svého založení. Auto moto výstava bude předzvěstí jiných motoristických letních akcí, které budou podle našeho názoru opravdovou lahůdkou, víc ale zatím nebudu prozrazovat,“ láká Konečný.

Akcí pro veřejnost bude více než čtyřicet, škála je více než pestrá.

Půjde například o Chovatelské trhy, Šperkařský festival, gastrofestival Mňam, sportovní nebo hudební akce, zejména pak Svatováclavské slavnosti. Zde si opravdu dáme záležet na bohatém kulturním programu.

„Myslíme na celé rodiny, proto zveme i do našeho Dětského světa, upozorňuje ředitel Výstaviště Kroměříž Pavel Konečný.

Nejbližší akce na Výstavišti Kroměříž:

4. - 5.2.2023 Šperkařský festival a rukodělné trhy

19. 2. 2023 Chovatelské trhy

4. - 5. 3. 2023 Festival zdraví

11. 3. 2023 Aquatera

19. 3. 2023 Chovatelské trhy

1. - 2. 4. 2023 Myslivost a příroda 

Výstaviště Kroměříž

Na výstavišti probíhají během celého roku výstavy, koncerty, veletrhy, svatby a jiné kulturní akce. Základní linii výstav tvoří zahradnické výstavy FLORIA, které mají tradici již více než 40 let. Výstaviště nabízí exteriérové i interiérové možnosti, čímž eliminuje vliv nepříznivého počasí a umožňuje projít expozice suchou nohou. Na ploše o velikosti dvaceti hektarů se rozkládají výstavní haly, zastřešené pavilony, parkoviště, jedinečné tematické zahrady a unikátní Dětský a sportovní svět.

www.vystavistekromeriz.cz

www.facebook.com/VystavisteKromeriz

Kontakt pro média

Michaela Ohlídalová

+420 734 487 813

ohlidalova@vystavistekromeriz.cz