Vstupenky
HOBBY SETKÁNÍ SBĚRATELŮ

Popis akce

HOBBY - SBĚRATELSKÁ AKCE

V neděli 5. září bude Výstaviště Kroměříž patřit všem příznivcům auto moto, nablýskaných veteránů a taky všem sběratelům! V rámci tradiční akce "Auto Moto Blešák" proběhne i "HOBBY sběratelská akce", která má na kroměřížsku letitou tradici.

Akce je zaměřena na setkání sběratelů a to z více jak 200 oborů. Nebudou zde chybět mince, poštovní známky, bankovky, pohledy, zápalkové krabičky, odznaky, medaile atd. Na své si přijdou i milovníci starožitností, hraček, minerálů, pivních tácků a ostatních kuriozit. Abecedně shrnuto - na HOBBY burze najdete prakticky vše od aforismů až po žvýkačkové obaly.

Výstaviště bude rozděleno tak, že Hobby akce se uskuteční ve vnitřních halách a Auto Moto Blešák se bude rozprostírat po celém venkovním areálu výstaviště. Obě akce jsou však zcela propojené a vstupné se platí pouze jedno:-)

Zájemci o pronájem prodejního místa na Hobby sběratelskou akci prosím kontaktuje p. Čagánka na telefonním čísle 604 670 861.

Ve venkovním areálu na prodej Auto Moto se místa nerezervují. Pro prodejce Auto Moto bude otevřena brána pro vystavovatele od zadní části výstaviště v neděli v 6 hodin.

Galerie

Otevírací doba

Neděle 5. září 2021 08:00 - 13:00

Ceník

základní vstupné 40,- Kč
děti do 150 cm v doprovodu dospělé osoby ZDARMA
ZTP ZDARMA
ZTP/P ZDARMA i s doprovodem

Parkování

Poplatek za vůz 20,- Kč
Parkoviště má kapacitu přes 2500 parkovacích míst

Další akce, které by Vás mohly zajímat