Vstupenky

Nákup vstupenek on-line

Nákup vstupenek online

Zakupte si vstupenky na akce Výstaviště Kroměříž bez čekání a front přímo přes náš web. Akci si jednoduše vyberete, zvolíte počet vstupenek a následně zaplatíte platební kartou nebo bankovním převodem (případně přes Google Pay nebo GoPay). Vstupenka Vám poté bude zaslána na Váš email. V případě problémů se zakoupením vstupenek využijte prosím call linku +420 461 049 232.

Koupit vstupenky

Rezervace vstupenek a osobní odběr

Chcete si vstupenku vyzvednout v některém ze 7 500 prodejních míst Sazky? Rezervujte si svou vstupenku pomocí našeho webu a následně si ji vyzvedněte na kterémkoli prodejním místě Sazky. Stačí na konci objednávky zaškrtnout možnost "Rezervace na Sazka terminály". Na prodejním místě sdělte prodejci číslo rezervace, nebo jednoduše zobrazte její čárový kód na displeji vašeho mobilu z potvrzení rezervace zaslaného na Váš e-mail.

Rezervovat vstupenky

Nákup na prodejním místě Sazky

Vstupenku můžete zakoupit i přímo v jakémkoli ze 7 500 prodejních míst Sazky. Pro rychlou identifikaci vyhledejte tzv. ID akce na webu Sazka Ticket (prodejce jej rovněž může vyhledat na terminálu). Sdělte prodejci, o kolik vstupenek máte zájem. Po kontrole rezervace a úhradě Vám prodejce vytiskne vstupenku.