Vstupenky

Chcete se zúčastnit akce na Výstavišti Kroměříž? Pořiďte si vstupenky pohodlně předem a to hned několika způsoby. Pokud Vás zajímají bližší informace k jednotlivým alternativám, čtěte dále…

Nákup vstupenek on-line

Nákup vstupenek online

Zakupte si vstupenky na akce Výstaviště Kroměříž bez čekání a front přímo přes náš web. Akci si jednoduše vyberete, zvolíte počet vstupenek a následně zaplatíte platební kartou nebo bankovním převodem (případně přes Google Pay nebo GoPay). Vstupenka Vám poté bude zaslána na Váš email. V případě problémů se zakoupením vstupenek využijte prosím call linku +420 461 049 232.

Koupit vstupenky

Nákup vstupenek na pokladně Dětského světa

Nákup vstupenek na pokladně

Vstupenku si nyní můžete koupit i v areálu Výstaviště Kroměříž. Vstupenky jsou dostupné přímo na pokladně Dětského světa, který se nachází v zadní části areálu. Po úhradě vstupenky od prodejce obdržíte ihned na místě její tištěnou verzi.

Nákup na prodejním místě Sazky

Vstupenku můžete zakoupit i přímo v jakémkoli ze 7 500 prodejních míst Sazky. Pro rychlou identifikaci vyhledejte tzv. ID akce na webu Sazka Ticket (prodejce jej rovněž může vyhledat na terminálu). Sdělte prodejci, o kolik vstupenek máte zájem. Po kontrole rezervace a úhradě Vám prodejce vytiskne vstupenku.

Rezervace vstupenek a osobní odběr

Chcete si vstupenku vyzvednout v některém ze 7 500 prodejních míst Sazky? Rezervujte si svou vstupenku pomocí našeho webu a následně si ji vyzvedněte na kterémkoli prodejním místě Sazky. Stačí na konci objednávky zaškrtnout možnost "Rezervace na Sazka terminály". Na prodejním místě sdělte prodejci číslo rezervace, nebo jednoduše zobrazte její čárový kód na displeji vašeho mobilu z potvrzení rezervace zaslaného na Váš e-mail.

Rezervovat vstupenky