Vstupenky
AUTOMOTO BLEŠÁK

Popis akce

AUTO MOTO BLEŠÁK

Neděle 9. dubna bude patřit na Výstavišti v Kroměříži všem nadšencům Auto moto a krásných nablýskaných veteránů. Opět bude k mání vše, co se týká motorismu – náhradní díly, součástky, komponenty na zemědělskou techniku, ale i starožitnosti či vojenské a hasičské sběratelské předměty.

Majitelé historických vozidel mají vstup zdarma, své skvosty mohou vystavit na zadní volné ploše G.

K vidění bude také přehlídka vozidel značky OPEL. Zhlédnout budete moct i výstavu titulních stran časopisu Svět motorů.

V hale A si kromě krásných historických vozidel budete moci prohlédnout expozici společnosti Continental Barum, s.r.o., která letos slaví 75. výročí od vzniku značky BARUM. Připomeneme tak bohatou historii tohoto slavného výrobce pneumatik.

V rámci tradiční akce "Auto Moto Blešák" proběhne i "HOBBY sběratelská akce", která má na kroměřížsku letitou tradici. Hobby akce je zaměřena na setkání sběratelů a to z více jak 200 oborů. Nebudou zde chybět mince, poštovní známky, bankovky, pohledy, zápalkové krabičky, odznaky, medaile atd.

Pod přístřeškem u restaurace Na Rynku bude k poslechu hrát skupina Best of rock. Celou akci moderuje Petr Suchoň.

Zájemci o pronájem prodejního místa na Hobby sběratelskou akci prosím kontaktuje p. Čagánka na telefonním čísle 604 670 861.

Ve venkovním areálu na prodej Auto Moto se místa nerezervují. Pro prodejce Auto Moto bude otevřena brána pro vystavovatele od zadní části výstaviště v neděli v 5 hodin.

Galerie

Otevírací doba

Neděle 9. dubna 2023 08:00 - 15:00

Ceník

základní vstupné 70,- Kč
děti do 150 cm v doprovodu dospělé osoby ZDARMA
ZTP ZDARMA
ZTP/P ZDARMA i s doprovodem

Parkování

Poplatek za vůz 20,- Kč
Parkoviště má kapacitu přes 2500 parkovacích míst.

Partneři

Další akce, které by Vás mohly zajímat