Vstupenky
EKO PLANETA

Popis akce

Žijete v souladu s přírodou?

Nejsou vám cizí otázky životního prostředí?

V tom případě jste zváni na Výstaviště Kroměříž k účasti na první ročník ekologického veletrhu. V prostorách moderního areálu, kde výstavní haly plynule přechází v zastřešené pavilony s řadou překrásných tematických zahrad, se můžete těšit na širokou nabídku vystavovatelů. Od výrobců biopotravin až po autorizované prodejce elektromobilů. Akce je zaměřena také na ukázku moderních technologií a služeb, které přispívají k ochraně a obnově čistého životního prostředí.

Ukážeme vám jednoduché tipy, jak můžete každý den pomoci k čistší a zdravější planetě. Pro mnohé bude možná překvapením, že ve výsledku jsou takové kroky šetrné nejen k životnímu prostředí, ale také k vaší peněžence.

Organizátoři si pro vás připravili bohatý doplňkový program. Od zajímavých přednášek, přes možnosti výměny oblečení v rámci aktuálního trendu udržitelnosti až po novinku a tím bude módní expozice oděvů budoucnosti.

V rámci veletrhu se uskuteční pochod pod názvem Zachraň planetu. Účastníci se na jednotlivých stanovištích dozvědí mnoho nových informací, navštíví zajímavá místa a mohou se mimo jiné vysadit vlastní strom.

----------------------------------

Pořadatelem akce je HOBBY VÝSTAVIŠTĚ. Pro informaci k akci prosím kontaktuje p. Čagánka na telefonním čísle 604 670 861.

Galerie

Otevírací doba

sobota 27. května 2023 09:00 - 18:00
neděle 28. května 2023 09:00 - 17:00

Ceník

Dospělí 100,- Kč
Důchodci nad 65 let, ZTP 50,- Kč
Děti do 150 cm ZDARMA

Parkování

Parkování ZDARMA
Parkoviště má kapacitu přes 2500 míst.

Další akce, které by Vás mohly zajímat