Vstupenky
ARMY FEST

Popis akce

ARMY FEST

Výstaviště Kroměříž se v sobotu 3.6. stane již podruhé místem prodejní výstavy historického a moderního vojenství.

Zá rázných tónů dobové hudby a při orosené sklence s bílou pěnou se pojďte společně přenést v čase do dob našeho mládí. Připomeneme si výstroj, výzbroj a ostatní technické vybavení.

Na své si přijdou i příznivci a sběratelé historických i moderních militarií, insignií, chladných zbraní či map. Kluby vojenské historie vám umožní nahlédnout pod pokličku vojenského řemesla průřezem staletími. Časově shrnuto - od pazourku až po drony.

Návštěvníci se mohou těšit na dynamické a akustické ukázky vojenské techniky z dob po 2. světové válce. Centrum branných sportů ARMY Kroměříž představí pásovou i kolovou techniku. Nebude chybět bojové vozidlo pěchoty BVP1 ani obrněný transportér OT64. Dále pak TATRA 813, 148, UAZ 469, GAZ 69, PRAGA V3S a mnohé další.

Nově se představí polní lazaret Rakousko - uherské armády (1867-1918) C. a K. Infanterie včetně autentických ukázek vojenské zákopové chirurgie.

Gurmáni si přijdou na své. Kromě restaurace a fast foodu bude v provozu i vojenská kuchyně. Pro děti připravena střelba z kuše a luku.

Organizátoři to sice tají, ale připravte se na originální PŘEKVAPENÍ. Hned tak na něj nezapomenete!!!

Osádky vojenských veteránů a návštěvníci v uniformách mají vstup ZDARMA.

------------------

Pořadatelem akce je HOBBY VÝSTAVIŠTĚ. Pro informaci k akci prosím kontaktuje p. Čagánka na telefonním čísle 604 670 861.

Galerie

Otevírací doba

Sobota 3. června 2023 08:00 - 14:00

Ceník

dospělí 80,- Kč
děti do 150 cm ZDARMA

Parkování

parkování ZDARMA
Parkoviště má kapacitu přes 2500 míst.

Další akce, které by Vás mohly zajímat