Vstupenky
FESTIVAL KÁVY A ČAJE

Popis akce

Nenechte si ujít ochutnávku exotických káv a čajů, které jinde nenajdete.

Druhý červnový víkend se Výstaviště Kroměříž stane centrem setkání předních distributorů kávy a čaje včetně zástupců tuzemských pražíren.

Profesionálové vám představí nejmodernější technologie výroby teplých a studených kávových, čajových, mléčných a čokoládových nápojů.

Návštěvníci se dozví pravidla správné přípravy kávy a čaje včetně postupů při zpracování kávového zrna a listů čajovníku.

Těšit se můžete na bohatou nabídku kávovarů, mlýnků, filtrů na vodu a kávovou kosmetiku.

Nebudou zde chybět ani výrobci medu, cukrářských dobrot a pravého českého porcelánu.

Přijďte se nechat uchvátit lahodnou chutí čerstvě připraveného šálku a to vše v příjemném prostředí tematických zahrad umocněných omamnou vůní šafránu.

Pro návštěvníky je připravena nabídka nepřeberného množství dobrot a koření. To vše za doprovodu podmanivých tónů, které vás přenesou v čase až do čarovného Orientu, Dálného východu či tropické Amazonie.

Kromě ukázek jedinečných výkonů našich baristů a tradičního představení mažoretek se můžete těšit na autentický program japonské školy Katori a to v podání samurajského mistra Marka Motyčky. Budete svědky bleskového útoku z tasení meče, ukázky sebeobrany dlouhým nožem, pažemi a holí. Nebude chybět ani tak oblíbená disciplína jako přesekávání rohoží.

Čeká na vás také netradiční vystoupení tanečních orientálních skupin Shirine a Kharida a to pod vedením lektorky a choreografky Lenky Navrátilové. Jejich bohaté rekvizity a kostýmy si můžete prohlédnout na stánku Orient Otrokovice.

Co ještě dodat - parkování zdarma, dílničky pro děti, bohaté občerstvení. Prostě program pro celou rodinu.

------------------

Pořadatelem akce je HOBBY VÝSTAVIŠTĚ. Pro informaci k akci prosím kontaktuje p. Čagánka na telefonním čísle 604 670 861.

Galerie

Otevírací doba

sobota 10. června 2023 09:00 - 18:00
neděle 11. června 2023 09:00 - 17:00

Ceník

dospělí 100,- Kč
důchodci a ZTP 80,- Kč
děti do 150 cm ZDARMA

Parkování

parkování ZDARMA
Parkoviště má kapacitu přes 2500 míst.

Další akce, které by Vás mohly zajímat