Vstupenky
ANDĚLSKÉ VÁNOCE 2020

Popis akce

VÝSTAVA ANDĚLSKÉ VÁNOCE 2020

Na Výstavišti Kroměříž proběhne o víkendu 12. a 13. prosince výstava Andělské Vánoce. Dopřejeme Vám slavnostní atmosféru při setkání s přáteli, možnost popovídat si, koupit si dárek, sednout si s hrnečkem svařeného vína a zamyslet se nad tím, zda doopravdy chceme prožít vánoce ve spěchu a nervozitě, nebo v klidu a pohodě.

„S přicházejícím vánočním časem chceme návštěvníkům nabídnout den plný adventní pohody, smíchu a netradičních zážitků. Nejmenší si zkusí nazdobit vlastní baňky a ozdoby na stromeček a ti větší si u nás pochutnají na zabijačkových specialitách či svařáku,“ uvádí manažer výstavy Vojtěch Zahradník.

V obou vytápěných pavilonech budou připraveny výtvarné dílničky, tvořivé workshopy včetně prodeje kreativních výrobků (andílci, hračky, keramika, sklo, dekorace, vánoční ozdoby, svíčky). Na své si přijdou i milovníci tradičních řemeslných dílen a originální autorské tvorby (oděvy, šperky, vánoční cukroví). Nebude chybět ani široká nabídka kosmetiky, doplňků zdravé výživy, mandal, včetně ukázek alternativní medicíny či výklady z ruky a karet. Návštěvníci si mohou vybrat i ze široké nabídky knih a zájezdů. Na akci budou zastoupena knižní nakladatelství a v neposlední řadě i cestovní kanceláře.

Zájemci o pronájem prodejního místa prosím kontaktuje p. Čagánka na telefonním čísle 604 670 861.

Můžete se těšit na výstavu vánočních betlémů a stromečků, zabíjačkové speciality a kvalitní regionální potraviny. Na programu jsou dětská představení včetně rozsvícení vánočního stromu s překvapením. Nebude chybět ani soutěž o nejlepší punč nebo adventní věnec. Jako netradiční vzpomínku si mohou návštěvníci pořídit foto s andělem.

Akci pořádá Výstaviště Kroměříž spolu s organizací www.hobbyvystaviste.cz.

Galerie

Video

Otevírací doba

sobota 12. a neděle 13. prosince 2020 každý den od 9 do 17 hod.

Ceník

Základní vstupné 100,- Kč
Důchodci nad 65 let 80,- Kč
Držitelé ZTP 80,- Kč
Držitelé ZTP/P ZDARMA
Děti do 150 cm ZDARMA

Parkování

Parkování na akci je ZDARMA.
Parkoviště má kapacitu přes 2500 parkovacích míst.

Další akce, které by Vás mohly zajímat