Vstupenky
LETNÍ POHODA ANEB PŘIJĎTE NA PÍSNIČKU

Popis akce

Přijďte si užít pohodový den s výbornou muzikou, lahodným pivem a skvělým jídlem.

Ti nejlepší písničkáři a hudebníci na jednom místě během jednoho dne!

Legendární hity Vlasty Redla či Františka Nedvěda!

Pobavte se u písní mladých písničkářů Pokáče a Voxela!

Začátek festivalu zpříjemní dvě vítězky celostátní hudební soutěže Dětská porta.

12:15 – 12:30 Lucie Dolejšová a Eva Slavíková.
13:00 – 14:00 JAKUB DĚKAN
14:30 – 15:30 MICHAL TUČNÝ REVIVAL BAND
16:00 – 17:00 BUTY
17:30 – 18:30 FRANTIŠEK NEDVĚD
19:00 – 20:30 VOXEL + POKÁČ
21:00 – 22:00 VLASTA RÉDL

Nepromeškejte nejnižší cenu. Lístek za pouhých 250 korun! Cena se bude postupně navyšovat. V případě problémů se zakoupením vstupenek prosíme využít call linku +420 461 049 232.

Letní pohoda aneb přijďte na písničku je open-air hudební festival. Areál výstaviště ovšem poskytuje rozlehlé kryté přístřešky až po pět tisíc návštěvníků. V případě nepříznivého počasí se tedy návštěvníci mají kde schovat a načerpat síly. Pro návštěvníky bude navíc zdarma k dispozici parkoviště s kapacitou dva tisíce míst. Samozřejmostí je v celém areálu bezplatná wifi. Celý areál výstaviště je bezbariérový.

Nejen malí hudební fanoušci mohou využít sousední Dětský svět Kroměříž, který nabízí desítky vnitřních i venkovních atrakcí. Během festivalu budou mít dospělí návštěvníci vstup do Dětského světa zdarma.

----------------------------------------------------

ÚČINKUJÍCÍ

Jakub Děkan

Jakub Děkan se věnuje především zpěvu a moderování. Ve 20 letech se stal členem kapely Attic Vanity (post hc). Během působení v kapele mu bylo umožněno hostování a to s Pauliem Garandem a dvojicí Beef – ODD. S Pauliem Garandem později spolupracoval na úspěšném hitu Pavučina lží. Od roku 2012 byl ještě členem kapely Just Try, se kterou se zúčastnil soutěže Česko Slovensko má talent, její členové se však vydali každý jiným směrem. Jakub Děkan pak spolupracoval s Pauliem Garandem a Kenny Roughem. Na rozmezí let 2013 a 2014 se pak stal koncertním členem Atmo music, podílel se na úspěsném albu Andělé x démoni a později začal vystupovat sólově.

Michal Tučný Revival Band

Celý koncert je zábavná vzpomínka na velkou osobnost a nezapomenutelnou legendu české country Michala Tučného. V současné době máme repertoár sestaven tak, abychom divákovi zahráli pokud možno skladby ze všech řadových alb Michala Tučného vč. několika skladeb kapel Greenhorns a Fešáci, kde Michal Tučný působil. Produkce revivalu je 100% živě! Snažíme se o profesionální přístup a věříme, že je to znát i na výsledku. Vše je nastudováno v originálním pojetí, avšak v původních tóninách a aranžích, včetně vokálů.

Buty

Buty jsou česká populární hudební skupina, původně z Ostravy, která vznikla v roce 1986 ze skupin U238 a B komplex. Zakládajícími členy jsou Richard Kroczek a Radek Pastrňák. K nim se přidali Vít Kučaj, Ivan Myslikovjan a Luděk Piásečný. V hudbě skupiny Buty se mísí velké množství hudebních stylů (rock, folk, folklor různých etnik, country, jazz, reggae a další) s nápaditými a vtipnými texty. Každé album se od předešlého výrazně odlišuje.

František Nedvěd

Legendární písničkář a hudebník hrající převážně folk a country hudbu. Společně s bratrem Janem Nedvědem založili v roce 1972 trampskou skupinu Toronto, která se později přejmenovala na Brontosaury. Po jejich rozpuštění odchází František do Sprirituál Kvintetu. Později se skupina Brontosauři opět dává dohromady a vydává velmi úspěšné album Na kameni kámen. Od roku 1997 působí František na volné noze a pracuje na vlastních projektech.

Voxel

Voxel vlastním jménem Václav Lebeda je mladý český zpěvák, který na české hudební scéně působí zatím jen relativně malou dobu. Do povědomí širší veřejnosti se dostal díky soutěži Talentmánia, která se vysílala v TV Nova v roce 2010. Na podzim 2013 se v Českém slavíkovi Mattoni 2013 umístil na 2. místě v kategorii Hvězda internetu. V květnu 2014 vydal debutové album All Boom!. Na začátku roku 2015 podnikl několik koncertních turné s kapelami O5&Radeček a UDG.

Pokáč

Pokáč se narodil v roce 1990 a o nějakých 19 let pozdějí vydal svoje první demo album Pekáč, o 2 roky později následované demo albem Pokák. To byly jeho první krůčky jako písničkáře. O dalších pár let později se dal dohromady s klučinou, který si říká Voxel. Kromě toho, že mu textuje všechny jeho songy, taky složil pár písniček, které nahráli společně jako Voxel & Pokáč, například Zejtra je taky den nebo Ekosong. Za jeho hudební kariéru například předskakoval Tomáši Klusovi, odjel turné po ČR s Voxelem, a hrál v O2 Areně pro cca 15 tisíc lidí.

Vlasta Redl

Vlasta Redl patří mezi nejosobitější a nejsvéráznější české muzikanty, je autorem mnoha zlidovělých písniček. Od hudebních publicistů se dočkal spousty lichotivých přízvisek: Moravský Mozart. Génius z Tramtárie. Folkař, který je folku nevěrný s rockem. Rocker, který je rocku nevěrný s folklórem. Ten, jemuž by mohli předskakovat Stouni.

Otevírací doba

13. 7. 2019 Areál je otevřen od 11:30 do 23 hodin

Ceník

Cena vstupenky do 9.7. 250,- Kč
Cena vstupenky 10.7. - 13.7. 350,- Kč
Držitelé ZTP/P zdarma i s doprovodem
Děti do 12 let v doprovodu dospělé osoby zdarma
Vstupenky budou k zakoupení i na místě v den festivalu.
V případě problémů se zakoupením vstupenek prosíme využít call linku +420 461 049 232.
Koupit vstupenky

Ke stažení

Organizační řád Letní pohoda.pdf pdf (133 kB)

Další akce, které by Vás mohly zajímat