Vstupenky
POKÁČ a VOXEL

Popis akce

POKÁČ a VOXEL / pátek 14. srpna / Výstaviště Kroměříž

Tenhle koncert si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Kdo by neznal hity jako Vymlácený entry, Mám doma kočku, V naší ulici, Rád chodím na poštu, Nadech či Matfyzák na discu.

Dva skvělí muzikanti, desítky známých hitů, několik hodin zábavy... V pátek 14. srpna tady prostě musíš být:-)

Akce proběhne v areálu Výstaviště Kroměříž pod krytým pavilonem, takže slunce ani déšť si na nás nepřijde!

Vzhledem k současné situaci bude akce pouze pro omezený počet 1000 návštěvníků a samozřejmostí bude dezinfekce, čerstvý vzduch, špičkové pivo a výborná nálada:-)

Abyste měli jistotu, že se na koncert dostanete, zakupte si vstupenku v předprodeji. Stačí kliknout na červené tlačítko "Koupit vstupenky":-)

Harmonogram akce:

16:00 Otevření areálu

17:00 brzy zveřejníme předskokana:-)

19:00 Voxel

21:00 Pokáč

-------------------

POKÁČ absolvoval svůj první koncert 4. 4. 2009 ve Slaném, jako předskokan. Do povědomí veřejnosti se dostal jako textař zpěváka Voxela. V tomto autorském duu (Voxel – hudba, Pokáč – text) spolu napsali dvě Voxelova alba (AllBoom, Motýlí efekt). Podílel se na textech několika písní skupiny Mirai (mimo jiné např. Chci tančit, Anděl nebo 365), je autorem textů několika písní Jakuba Děkana, se kterým nazpíval duet Co bejvávalo, už není. Podílel se také na písni Cizí zeď v projektu 1/10 od OneManShow Foundation. V roce 2018 začal psát písně fotbalovému týmu AC Sparta Praha, jehož je dlouholetým fanouškem. V květnu roku 2017 vydal debutové album Vlasy, které získalo ocenění Zlatá deska. V roce 2019 vydal druhé album Úplně Levej. Mezi jeho nejznámější skladby patří: Vymlácený entry, Mám doma kočku, Nedělám nic ale dělám to dobře, V lese, Pohádka, Rád chodím na poštu či Matfyzák na discu

VOXEL alias Václav Lebeda se od dětství věnoval hře na flétnu a klávesy, později přešel na klavír a postupně se naučil hrát na další nástroje. Účastnil se několika řad televizní soutěže Česko Slovenská SuperStar. Na začátku roku 2012 publikoval pod jménem Voxel singl V síti s textem Xindla X. V březnu 2013 byl vyhlášen jako objev roku na hudebních cenách Óčka. Na podzim 2013 se v rámci cen Český slavík Mattoni 2013 umístil na druhém místě v kategorii „Hvězda internetu“. V květnu 2014 vydal debutové album All Boom!, které zaznamenává spíše starší repertoár a obsahuje i dosavadní singly. Během dvou let sólové kariéry se od původního elektropopu posunul spíše ke kytarovému písničkářství. V rámci cen Český slavík Mattoni 2014 vyhrál v kategorii „Hvězda internetu“ a získal nominaci i v kategorii objev roku. Na začátku roku 2015 podnikl několik koncertních turné s kapelami O5&Radeček a UDG. Na cenách Anděl 2014 byl nominován v kategorii objev roku.

Galerie

Otevírací doba

pátek 14. srpna 2020 16:00 - 23:00

Ceník

Předprodej 250,- Kč/osoba
Na místě 300,- Kč/osoba
Pozn.: Snížená cena končí 48 hodin před začátkem akce
Děti do 150 cm v doprovodu dospělé osoby zdarma
ZTP/P zdarma i s doprovodem
Pozn.: Děti a držitelé ZTP/P si nemusí kupovat lístek v předprodeji. Můžou přijít rovnou na akci:-)
Koupit vstupenky Facebook událost

Parkování

Parkování na akci je zdarma!

Ke stažení

Organizační řád Výstaviště Kroměříž.pdf pdf (112 kB)

Další akce, které by Vás mohly zajímat