Vstupenky
ROYAL DOG SUMMER PARTY

Popis akce

Léto se otřese v základech! Čeká vás letní párty, jakou Kroměříž ještě nezažila!

Moderní hudba, adrenalin a míchané drinky, to je nejlepší summer party, kterou si umíš představit!

Vystoupí Kontrafakt, DMS, kapitán Demo, Mydy Rabycad, PSH, Atavists a mnoho dalších! Takový lineup jen tak někde nezažiješ! Otevřeme dvě stage, které budou nadupané těmi nejlepšími interprety!

Těšte se na dechberoucí parkourové triky, velkolepou světelnou a ohnivou show, nejlepší tanečnice street dance nebo na holičskou barber show!

Stage I.

13:00 – 13:40 THE ATAVISTS
14:00 – 14:45 LAZER VIKING
15:00 – 15:30 MANIAK
16:00 – 17:00 LAKE MALAWI
17:30 – 18:30 KAPITÁN DEMO
19:00 – 20:00 MYDY RABYCAD
20:30 – 21:30 DMS (Separ - Dame - Smart)
22:00 – 23:00 PSH (Vladimir 518 - Orion - Mike Trafik)
23:00 – 24:00 KONTRAFAKT (Anys - Ego - Rytmus)

Stage II.

15:30 – 16:00 NIKOLETA ŠURINOVÁ (bicí - vítězka Československo má talent)
17:00 – 17:30 Universal Dance Group (taneční skupina - finalisté Československo má talent) + ZABIL.CZ (parkourová exhibice)
18:30 – 19:00 BOKI (rap - finalista Československo má talent)
20:00 – 20:30 Universal Dance Group (taneční skupina - finalisté Československo má talent) + ZABIL.CZ (parkourová exhibice)
21:30 – 22:00 ILUMIA (ohnivá a světelná show)

Nepromeškejte nejnižší cenu. Lístek za pouhých 250 korun! Cena se bude postupně navyšovat.

Celý areál výstaviště je bezbariérový.


Royal Dog Sumer Party je open-air hudební festival. Areál výstaviště ovšem poskytuje rozlehlé kryté přístřešky až pro pět tisíc návštěvníků. V případě nepříznivého počasí se tedy návštěvníci mají kde schovat a načerpat síly. Pro návštěvníky bude navíc zdarma k dispozici parkoviště s kapacitou dva tisíce míst. Samozřejmostí je v celém areálu bezplatná wifi.

Nejen malí hudební fanoušci mohou využít sousední Dětský svět Kroměříž, který nabízí desítky vnitřních i venkovních atrakcí. Během festivalu budou mít dospělí návštěvníci vstup do Dětského světa zdarma.


-----------------------------------------------------------------

KONTRAFAKT

závěr festivalu si vezme do parády slovenská crew DJ Anys, Ego a Rytmus! Kontrafakt patří mezi nejprodávanější interprety na česko-slovenské scéně a jde rozhodně o jednoho z nejznámějších představitelů hip-hopu u nás.

KAPITÁN DEMO

rozhodně jeden z nejoriginálnějších umělců celé hudební scény. Korpulentní postava, bizarní kostýmy, vtipné a peprné texty – to je Kapitán Demo. Jeho show prostě musíte zažít! Za rok 2018 je Kapitán Demo nominován ve třech kategoriích hudebních cen Anděl: Skladba roku (Zlatíčka), Sólový interpret (Mládí v trapu) a Videoklip (Zlatíčka).

DMS

slovenské trio Dame, Smart a Monsignor Separ! DMS je formace, která zásadně ovlivňuje slovenskou i českou hip-hopovou scénu. V roce 2018 skupina vydala svou třetí desku „Prepáčte“, která se za minulý rok stala jediným albem, jenž zvládlo získat platinovou desku ještě v předprodeji.

ATAVISTS

čtyřčlenný hudební projekt balancující na pomezí blues, stoner-rocku a vlivů surfových kapel z šedesátých let. Charakteristický zvuk skupiny tvoří špinavé kytary, nakřáplé retro varhany a osobitý vokální projev frontmana Adama Krofiana. Za rok 2018 je kapela v nominaci na hudební ceny Anděl v kategorii Objev roku a v kategorii Rock.

PSH

Vladimir 518, Orion a Mike Traffic. Kdo by neznal tuhle již legendární partičku, která se nesmazatelně vryla do dějin česko-slovenského hip hopu. Kluci zrovna finišují se svou čtvrtou deskou. Uslyšíme jejich nové pecky i v Kroměříži?:-)

MYDY RABYCAD

mladá kapela z Prahy, která hraje fúzi electroswingu a dalších stylů elektronické hudby, kterou sama nazývá glamtronic. Teprve jako druhá česká kapela v historii vystoupili na festivalu Glastonbury v Anglii a v tuto chvíli má našlápnuto k největšímu zahraničnímu úspěchu české kapely v současnosti. Vystoupení této party je barevné jak po hudební, tak po zvukové stránce. Všechnu pozornost na sebe strhává živelná Žofie nejen svými pestrými crazy kostýmy, ale i energií, kterou do show dává.

LAKE MALAWI

česká, anglicky zpívající, indie popová kapela původem z Třince. Skupinu založil Albert Černý v září 2013 po rozpadu Charlie Straight. V květnu 2019 budou zastupovat Česko na Eurovision Song Contest 2019 v Tel Avivu. Lake Malawi dělali předskokany takovým hudebním veličinám jako 30 Seconds to Mars, MIKA či The Kooks. Autorem veškerých textů i hudby je Albert Černý, který za svou kariéru obdržel čtyři ceny Anděl, cenu MTV a dvakrát byl oceněn v anketě Zlatý Slavík.

NIKOLETA ŠURINOVÁ

vítězka soutěže Česko Slovensko má talent v roce 2018. Jedenáctiletá slovenská bubenice, jejíž vystoupení na bicí vám jednoduše vyrazí dech!

LAZER VIKING

je zosobněním bezbřehé lásky k písňové formě žánrů populární hudby minulého století. Za svou kratičkou kariéru stihl vydat již dvě dlouhohrající alba, Radical Karaoke a Flesh Cadillac, obě byla nominovaná na tuzemskou desku roku.

BOKI

slovenský rapper, malíř a superfinalista soutěže Česko Slovensko má talent v roce 2018.

MANIAK

patří k nové vlně raperů, které jistě čeká skvělá kariéra. Dovolíme si tvrdit, že Maniak patří k těm nejvíce živelným ve hře. V roce 2018 vydal debutové album Husky, které má vše, co by fanoušek od brněnského rapera mohl očekávat.

Galerie

Otevírací doba

27. 7. 2019 Areál je otevřen od 12 do 24 hodin

Ceník

Cena vstupenky do 31. 5. 250,- Kč
Cena vstupenky 1. 6. - 23. 7. 300,- Kč
Cena vstupenky 24. 7. - 27. 7. 399,- Kč
Držitelé ZTP/P zdarma i s doprovodem
Děti do 150 cm v doprovodu dospělé osoby zdarma
Vstupenky budou k zakoupení i na místě v den festivalu.
V případě problémů se zakoupením vstupenek můžete využít call linku +420 461 049 232.
Koupit vstupenky

Parkování

Parkování na akci je ZDARMA!

Ke stažení

Organizační řád Royal Dog Summer Party.pdf pdf (131 kB)

Další akce, které by Vás mohly zajímat