Vstupenky
SLAVNOSTI LIDOVÉ HUDBY / AKCE PŘESUNUTA NA ROK 2021

Popis akce

SLAVNOSTI LIDOVÉ HUDBY SE PŘESOUVAJÍ NA ROK 2021!

Vážení přátelé, mrzí nás to, ale vzhledem k současné situaci musíme akci Slavnosti lidové hudby přesunout na termín 6. června 2021. Příští rok Vám nabídneme podobnou akci, na kterou jste se těšili letos! O hudebním obsazení Vás budeme brzy informovat.

Všechny vstupenky zůstávají platné! Zakoupili jste si vstupenku na akci Slavnosti lidové hudby 2020? Nemusíte se nikde nahlašovat, nemusíte si vstupenku nikde přebookovat… vstupenka Vám jednoduše platí na rok 2021.

Chceme Vás s dovolením požádat, abyste si vstupenky ponechali a příští rok si akci společně užijeme na 100 %. Do určité míry byste tímto krokem pomohli akci udržet nad vodou, neboť současná situace je pro pořadatele festivalů po celé republice opravdu zdrcující. Pokud bude chtít někdo vstupenku vrátit, samozřejmě mu pošleme peníze zpět. Stačí, aby dotyčný kontaktoval správce našeho vstupenkového systému na emailu info@enigoo.cz nebo na infolince (+420) 461 049 232. Vstupenky zakoupené na pokladně Dětského světa Vám proplatí přímo na Dětském světě. Vstupenku zakoupenou v síti Sazky můžete vrátit u jakéhokoli terminálu Sazky.

Ostatní akce na Výstavišti Kroměříž zatím nerušíme. Situace je ale bohužel velmi složitá. Řekli jsme si, že o osudu každé akce rozhodneme dva až tři týdny před akcí. Sledujte prosím náš web a sociální sítě pro více informací.

Děkujeme za pochopení, Výstaviště Kroměříž

Více informací

Galerie

Video

Otevírací doba

Neděle 7. června 2020 Areál je otevřen od 10:00 do 20:00

Ceník

cena v předprodeji 250,- Kč
cena na místě 320,- Kč
---
sleva ZTP a důchodci nad 65 let 290,- Kč
ZTP/P zdarma i s doprovodem
dítě do 150 cm v doprovodu dospělé osoby zdarma
Koupit vstupenky Facebook událost

Parkování

Parkování na akci je ZDARMA!
Parkoviště má kapacitu přes 2500 parkovacích míst.

Další akce, které by Vás mohly zajímat