Vstupenky
09.08.2023

FESTIVAL PRO CELOU RODINU: ČAU PRÁZDNINY…A JDE SE ZDARMA

První třídou to začíná a potom třeba ve vzpomínkách na školu pokračuje celý život.

Pak je jasné, že akce Čau prázdniny na Výstavišti Kroměříž je určená nejen současných školákům, ale i těm, kteří už mají školní časy za sebou. Tedy rodičům či prarodičům. Navíc jsou vítány i děti, které se do lavic teprve chystají.

„Na sobotu 26. srpna jsme připravili přebohatý program, který zacílí hlavně na děti, ale do sytosti se pobaví i jejich doprovod. Těšit se mohou na kostičkový svět a hernu z LEGA®, fotokoutek komiksových hrdinů, vystoupí Lollipopz, Kája a Bambuláček, program je mnohem pestřejší,“ zve malé i velké ředitel výstaviště Pavel Konečný.

Od 9 do 18 hodin se prázdnináři „vyřádí“ jako nikde jinde.

Chystá se pěnová párty, bubbleshow, vodní balónková bitva a mnoho dalšího.

Děti si vyzkoušejí trampolíny, pouťové atrakce, kouzelnická vystoupení, zajdou si do pohádkového lesa, potěší je jízda na ponících i další kratochvíle.

„Sice se loučíme s prázdninami, ale smutek tedy nebude ani náhodou, už proto, že pořád zbývá krásný týden volna,“ dodává mluvčí Výstaviště Kroměříž Michela Ohlídalová s tím, že velkým tahákem budou v sobotu na akci Čau prázdniny také ukázky z náročné práce policistů, záchranářů anebo hasičů ze Zlínského kraje.

„A vstupné se neplatí, jde se zdarma,“ láká manažerka na fantastické zakončení prázdnin pro celou rodinu!

Otevřen bude v těsném sousedství výstaviště také rodinný park Dětský svět, který celoročně a za každého počasí nabízí řadu atrakcí jako lanový svět, trampolínové centrum, lezeckou stěnu a herní simulátory. Hlavním partnerem akce je Zlínský kraj.

Záštitu nad akcí převzal hejtman Zlínského kraje Radim Holiš.

www.vystavistekromeriz.cz/cau-prazdniny

Kontakt pro média

Michaela Ohlídalová

+420 734 487 813

ohlidalova@vystavistekromeriz.cz

www.vystavistekromeriz.cz

www.facebook.com/VystavisteKromeriz