Vstupenky
21.04.2024

FLORIA JARO 2024 - VELKÝ SVÁTEK MILOVNÍKŮ PŘÍRODY NA VÝSTAVIŠTI KROMĚŘÍŽ OPĚT VE DVOU TERMÍNECH

Dva termíny si pro očekávaný velký příliv návštěvníků připravili i letos organizátoři největší akce svého druhu u nás FLORIA JARO 2024. Kroměřížské výstaviště nabídne smysluplně strávený volný čas i bohatý prodejní sortiment od 27. dubna do 1. května a po krátké přestávce znovu ve dnech 4. - 8. května.

„Lidé se mohou vybrat, v obou termínech jim nabídneme rovnou měrou to, co si budou přát a co od nás očekávají. Díky pečlivě vybraným, osvědčeným prodejcům u nás najdou opravdu vše pro dům a zahradu či zahrádku od osiv přes ovocné stromy až třeba po zahradní domy. Ale vyjmenovat sortiment je prakticky nemožné, své si u nás najde skutečně každý, kdo do jarní Kroměříže vyrazí,“ zve návštěvníky na první i druhou část ředitel Výstaviště Kroměříž Pavel Konečný s tím, že se jako vždy mohou návštěvníci těšit na pestrý kulturní program a bohaté občerstvení.

Po loňském úspěchu jedinečné květinové expozice Podmořský svět se na další unikátní podívanou mohou těšit v Pavilonu A všichni, kteří na Florii zavítají.

„My jsme tentokrát s dcerou Petrou připravily jiný květinový pohled na krásy našeho světa. A zpod vodní hladiny jsme zamířily do výšin. Ta letošní expozice má název Láska v oblacích. Z tisíců krásných květů mnoha druhů vytvoříme mimo jiné oblaka, duhu, slunce a taky velký horkovzdušný balón,“ láká přední aranžérka a uznávaná floristka Jarmila Pejpalová.

Osvědčený bude kromě sortimentu tradiční a největší prodejní zahradnické výstavy také doprovodný program. Hudební produkci doplní také ukázky aranžování a každodenní moderovaná diskuse s odborníky.

Organizátoři se těší na návštěvy celých rodin, vítány jsou i děti.

„Pro ně máme samozřejmě připraven náš Dětský svět, a nedělní termíny Florie programově uzpůsobujeme právě pro rodiny s dětmi,“ připomíná vedoucí Dětského světa Miroslava Ohlídalová.

Kapacita parkoviště pro návštěvníky je 2 500 míst.

První část výstavy FLORIA JARO startuje v sobotu 27. 4. a potrvá do středy 1. května. Pokračování v podobě druhé části pak proběhne od soboty 4. května do středy 8. května 2024.

Hlavním partnerem výstavy FLORIA JARO 2024 je velkoobchod se spojovacím materiálem BMKCO.

www.vystavistekromeriz.cz/1.cast

www.vystavistekromeriz.cz/2.cast

Kontakt pro média

Michaela Ohlídalová

+420 734 487 813

ohlidalova@vystavistekromeriz.cz

www.vystavistekromeriz.cz

www.facebook.com/VystavisteKromeriz