Vstupenky
23.04.2024

FLORIA JARO 2024 OTEVÍRÁ BRÁNY KROMĚŘÍŽSKÉHO VÝSTAVIŠTĚ, SVEZTE SE ZDARMA

Zahrádkáři jsou ve střehu. Už v sobotu 27. dubna začíná výstava pro všechny zahradníky, zahrádkáře, chalupáře a vůbec milovníky přírody. FLORIA JARO 2024 má i tentokrát dvě části. Ta první bude na Výstavišti v Kroměříži ve dnech 27. dubna - 1. května. Druhá pak rovněž pětidenní od 4. do 8. května.

Výstaviště nabízí velkokapacitní parkoviště pro 2 500 vozidel. Ale také zajímavý bonus.

„Myslíme i na ty, kteří necestují po vlastní ose na čtyřech kolech. Letos jsme připravili také speciální a bezplatnou autobusovou linku, která vyráží od zdejšího nádraží, projede s řadou zastávek centrem města a pohodlně dopraví zájemce až k nám na výstaviště, stejně tak samozřejmě i zpět. Linka 7X bude jezdit ve dnech 27. a 28. dubna a také 1., 4., 5. a 8. května,“ komentuje novinku ředitel Výstaviště Kroměříž Pavel Konečný.

FLORIA JARO 2024 má kromě vlastní přebohaté nabídky zahrádkářského zboží mnoho dalších příjemností.

„Neděle u nás patří rodinám s dětmi, velkým lákadlem je určitě náš Dětský svět, který nabízí vstup rodičů a prarodičů coby doprovodu pro děti zdarma. Děti si užijí pestrou škálu atrakcí pod střechou i venku,“ konstatuje vedoucí Dětského světa Miroslava Ohlídalová.

Pořadatelé Florie myslí jako vždy na bohatý doprovodný kulturní program.

„Vystřídá se u nás spousta kapel a hudebních těles, za všechny jmenuji například Stříbrňanku, Hanačku z Břestu, Zdounečanku, Brontosauři revival, Veselou trojku, Drietomanku, cimbálovou muziku Réva, Kateřinu Sklenářovou nebo Duo Yamaha,“ informuje Michaela Ohlídalová z kroměřížského výstaviště

Základní vstupenky jsou ve zvýhodněném online prodeji se slevou dvacet korun do 26. dubna, ke každé je na výstavišti zdarma zmrzlina od Algidy.

„Na Florii se každoročně moc těším, stejně jako tisíce návštěvníků. Je to mimo jiné důkaz toho, jak jsou u nás péče o zahrádky a radost z vlastních výpěstků hluboce v nejlepším slova smyslu zakořeněny,“ připomíná předseda Českého zahrádkářského svazu Stanislav Kozlík.

Ten se šířeji vyjadřuje stejně jako mnoho dalších odborníků a příznivců oblíbené výstavy v premiérovém online magazínu FLORIA JARO.

Partnerem výstavy FLORIA JARO 2024 je velkoobchod se spojovacím materiálem BMKCO.

www.vystavistekromeriz.cz/1.cast

www.vystavistekromeriz.cz/2.cast

Kontakt pro média

Michaela Ohlídalová

+420 734 487 813

ohlidalova@vystavistekromeriz.cz

www.vystavistekromeriz.cz

www.facebook.com/VystavisteKromeriz