Vstupenky
30.07.2023

FLORIA LÉTO – KOKTEJL LETNÍCH VŮNÍ. KRÁSNÁ AUTA ZNAČKY ŠKODA V OBJETÍ KVĚTŮ

Výstaviště Kroměříž ožije o druhém srpnovém víkendu (11. – 13. 8. 2023) tradiční akcí Floria Léto. Tentokrát ale i v poněkud méně tradičním, ale o to nápaditějším a pozoruhodnějším provedení.

Vedle klasiky, tedy nabídky rostlin a zboží pro všechny zahradníky, zahrádkáře, chalupáře a kutily, připravili pořadatelé neobvyklý přímo luxusní bonbónek.

V hale B se totiž koná akce s názvem POCTA VOZŮM ŠKODA.

„Pro naše návštěvníky jsme připravili 30 nablýskaných exponátů slavné značky. A to od počátku výroby Laurin & Klement až po současnost. Auta nazdobí svými jedinečnými aranžemi z květin přední česká aranžérka Jarmila Pejpalová s její Petrou,“ zve na letní Florii 2023 ředitel Výstaviště Kroměříž Pavel Konečný.

Páteční program ozvláštní nevšední módní přehlídka ze soukromé sbírky Vlaďky Dobiášové. Představí mimo jiné, v čem jezdili řidiči třeba v časech první republiky, ale i to, jak stylově trávili volný čas.

Tři dny budou v Kroměříži doslova nabity celou řadou doprovodných akcí. K vidění bude výstava drobného zvířectva a okrasného ptactva. Pro malé zahradníky bude otevřen unikátní Dětský svět, který nabízí desítky venkovních i vnitřních zábavních atrakcí.

„Představíme ale také historickou i moderní zemědělskou techniku, v sobotu i v neděli se zájemci mohou podívat na takzvaný králičí hop, což jsou závody a také kvalifikace na mistrovství republiky, mimochodem jde o dokonalou a napínavou podívanou,“ odhaluje další podrobnosti ředitel Konečný s tím, že jako obvykle je v areálu výstaviště připraven bohatý kulturní program i občerstvení.

Záštitu nad akcí převzal hejtman Zlínského kraje Radim Holiš.

Hlavním partnerem výstavy Floria Léto 2023 je Pojišťovna VZP, která pro návštěvníky připravila program se slevou na pojistné produkty ve výši až 50%.

Kontakt pro média

Michaela Ohlídalová

+420 734 487 813

ohlidalova@vystavistekromeriz.cz

www.vystavistekromeriz.cz/floria léto

www.facebook.com/VystavisteKromeriz

předprodej vstupenek