Vstupenky
20.04.2023

POJIŠŤOVNA PVZP NOVÝM OFICIÁLNÍM PARTNEREM VÝSTAVIŠTĚ KROMĚŘÍŽ

PVZP je ryze česká firma a jako taková cítí odpovědnost za budoucnost Česka, proto si za partnery vybírá ty, kteří tuto myšlenku sdílí. Výstaviště Kroměříž se dlouhodobě pohybuje na špičce oboru pořádání veletrhů v České republice a významně tak přispívá k rozvoji podnikání a osvětě o jednotlivých oborech vystavovatelů v rámci regionu i celé země. Budoucnost naší země jde ruku v ruce s neustálou změnou na poli podnikání, průmyslu, zemědělství, a proto PVZP vstupuje do nového partnerství s Výstavištěm Kroměříž s velkým nadšením, hrdostí a pokorou.

„Každé nové partnerství, do něhož PVZP vstupuje, je založeno na pevných základech a také chuti dlouhodobě spolupracovat. S našimi partnery sdílíme stejné hodnoty, které se odráží v našich aktivitách napříč společností – ať už jde o podporu českého průmyslu, byznysu, kultury nebo sportu. Tou nejdůležitější hodnotou je pro nás vzájemná důvěra – mezi námi a našimi klienty i mezi námi i našimi obchodními partnery, mezi něž se nyní řadí i Výstaviště Kroměříž,“ komentuje spolupráci s Výstavištěm Kroměříž Ing. Halina Trsková, místopředsedkyně představenstva PVZP.

PVZP je komerční pojišťovna, která nabízí celou řadu pojistných produktů – od cestovního pojištění přes pojištění majetku a vozidel po zdravotní pojištění cizinců. Jejím jediným zájmem je ochrana zdraví a života obyvatel České republiky. PVZP cítí odpovědnost za zdraví zde žijících lidí, za tuto zemi a za její budoucnost, a to se odráží na kvalitě jejích pojistných produktů. PVZP můžete věřit, protože je dceřinou společností VZP ČR, základního pilíře českého zdravotnictví, který pečuje o zdraví více jak šesti milionů pojištěnců.

Zjistit více o pojištění od PVZP


Pro všechny návštěvníky Výstaviště Kroměříž si PVZP připravila veletrh slev!

Zobrazit slevy

Společensky odpovědné aktivity PVZP

PVZP se péči o občany České republiky nevěnuje „pouze“ tím, že jim poskytuje kvalitní pojistné produkty, ale také celou řadou společensky odpovědných aktivit pro širokou veřejnost, děti i seniory. Nejvýznamnějším charitativním projektem posledních let jsou charitativní běhy PVZP Fénix Run, které se v roce 2023 běhají už třetí sezónu. Výtěžek ze startovného a dobrovolných příspěvků je kompletně rozdělen mezi vybrané neziskové organizace. V minulém roce se podařilo vybrat 1,6 milionu korun.

Ve svém sídle v centru Prahy PVZP pravidelně pořádá kulturní akce a cvičení pro děti a seniory zdarma, loni dokonce uspořádala celodenní multikulturní festival spojený se Dnem dětí – Den s Amosem v Uherském Brodě (nedaleko místa narození Jana Amose Komenského). Za zmínku stojí rovněž kreativní a sociálně aktivizační projekt pro děti a seniory Pošlete vzkaz příběhem, který si klade za cíl příjemnou formou překonávat mezigenerační propast a přispět ke vzniku nových přátelství mezi nejmladší a nejstarší generací.


Jak to vypadalo na Dni s Amosem?


Reportáž ze závodu PVZP FénixRun v Lednici

Všechny důležité odkazy ohledně PVZP