Vstupenky
14.04.2023

V NEDĚLI RÁNO NA CHOVATELSKÉ TRHY

Jako vždy ráno od 6. hodiny. Tradičně třetí neděli v měsíci. A stejně obvykle jen do 10. hodiny dopolední. Chovatelské trhy na Výstavišti Kroměříž mají svou osvědčenou klientelu, stejně tak i svůj čas. Zároveň se stávají příležitostí pro ty, kteří by rádi začali s chovem a mezi zkušenými se přiučili.

„Přestěhovali jsme se na vesnici, moc se nám tam líbí, rádi bychom si pořídili třeba králíky či slepice, máme dvě děti a těm chceme nabídnout to nejlepší. Takže je bereme s sebou, chceme načerpat zkušenosti a vybrat si to nejlepší, co bude k výběru,“ říká mladý lékař Tomáš.

V Kroměříži si bude moci vybrat stoprocentně.

„U nás máme burzu drobného zvířectva, ale i okrasného ptactva, jezdí k nám ze širokého okolí osvědčení prodejci drůbeže, králíků, holubů, kachen, hus i dalších zvířat. V nabídce máme i krmiva, vitaminy i celý sortiment dalších chovatelských potřeb, takže nedělní návštěva našeho výstaviště je správnou volbou pro zkušené i začínající chovatele. Ale i pro děti, které se rády podívají na zvířátka nejen v zoologických zahradách,“ láká k návštěvě manažerka výstav Gabriela Opravilová.

Jako vždy je na dubnových Chovatelských trzích připraveno chutné občerstvení, nákup potravinářských specialit a dostatečná je i kapacita parkovišť se 2 500 místy zdarma.

Kontakt pro média

Michaela Ohlídalová

+420 734 487 813

ohlidalova@vystavistekromeriz.cz

www.vystavistekromeriz.cz

www.facebook.com/VystavisteKromeriz