Vstupenky
29.11.2023

VÝSTAVIŠTĚ KROMĚŘÍŽ SE ROZLOUČÍ S ÚSPĚŠNOU SEZONOU EXPEDICÍ NA SEVERNÍ PÓL

52 uspořádaných akcí. Přes 300 000 návštěvníků. To jsou čísla charakterizující končící sezonu na Výstavišti v Kroměříži.

„Tým výstaviště za sebou má opravdu vydařený rok, vysvědčením pro nás je rekordní návštěvnost a fakt, že lidé se k nám rádi vrací. Proto letos ještě v prosinci nabídneme čtveřici zajímavých akcí,“ zve ředitel Výstaviště Kroměříž Pavel Konečný.

1. - 3. 12. Andělské a čtyřnohé Vánoce

8. 12. Severní pól na Výstavišti

8. 12. Svařák a grog s kapelou POLYGON ROCK

17. 12. Chovatelské trhy

Andělské Vánoce lákají na ukázky řemesel, výtvarné dílničky, výstavu betlémů a naladí návštěvníky do adventní pohody i tradičními nápoji a pochutinami. Velkým tahákem bude v pátek od 18:30 Vánoční kamion Coca-Cola. Pořadatelé pamatují i na čtyřnohé kamarády, pro které otevřou speciální restauraci s plejádou pamlsků. A pro jejich páníčky nabídku nepřeberného množství vánočních dárků pro zvířecí kamarády. Nebude chybět ani mikulášská družina s čerty a anděly.

V ledové expozici proběhne výstava vánočních stromků zdobených žáky mateřských a základních škol. A za doprovodu živé hudby dorazí samozřejmě Santa s dárečky. Brány Severního pólu se otevírají už v 9:00.

Po setmění od 17:00 se pak přidá i zábava pro dospělé v podobě akce Svařák a grog s kapelou POLYGON ROCK zaměřená na adventní setkání s přáteli v prostorách výstaviště.

Úspěšný rok za sebou má i Dětský svět sousedící s výstavištěm. Ten je v průběhu prosince otevřený od čtvrtka do neděle a další termíny přidává.

„V prosinci máme otevřeno až do soboty 23. 12. a po třech dnech volna opět otevíráme hned ve středu 27. 12. 2023, takže kdo si bude chtít užít aktivní zábavy a pohybu, má u nás dveře otevřené i mezi svátky,“ láká do světa zábavy a her Michaela Ohlídalová.

Kontakt pro média

Michaela Ohlídalová

+420 734 487 813

ohlidalova@vystavistekromeriz.cz

www.vystavistekromeriz.cz

www.facebook.com/VystavisteKromeriz